


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнек для заглибного насоса 0.37 кВт
| Довжина загальна | 140 мм |
| Довжина робочої частини | 93 мм |
| Різьба | діметр 11 мм (ліва) |
| Діаметр спіралеподібного шнека | 16 мм |
| Діаметри корпуса | 34/45 мм |
| Діаметр спідниці | 68 мм |
| Довжина основи | 45 мм |
| Довжина обойми | 80 мм |
| Діаметр обойми | 34 мм |
| Матеріал | Сталь, гума |
| Країна виробник | Китай |
Шнек для глибинного (заглибного) насоса сумісний з будь-яким насосом при збігу розмірів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь, гума |
| Стан | Нове |
| Різьба | 11 мм |
| Довжина загальна | 140 мм |
| Довжина робочої частини | 93 мм |
| Діаметр спіралеподібного шнека | 16 мм |
| Діаметр корпусу | 34/45 мм |
| Діаметр спідниці | 68 мм |
| Довжина підстави | 45 мм |
| Довжина обойми | 80 мм |
| Діаметр обойми | 34 мм |
- Ціна: 324 ₴

