

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термопара для побутового газового котла і конвектора Eurosit L-320 мм
- Довжина 320 мм
- Діаметр трубки 4 мм
- Під'єднання до клапану М9х1.0
- Тип оголовка А1
- Глибина посадки термопари 34 мм
- Довжина наконечника загальна 53 мм
- Діаметр посадки наконечника 6.5/6 мм
- Діаметр робочої частини наконечника 4/2.5 мм, довжина 18 мм
Сумісно з котлами РОСС, Житомир, Вулкан, Данко, Атон, Термо-бар, Данини, Маяк, Колві та ін
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SIT Group |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 320 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Термопара |
| Різьба | М9 |
| Довжина провідника | 280 мм |
| Тип оголовка | А1 |
| Глибина термопари | 34 мм |
| Діаметр приземлення наконечника | 6.5/6 мм |
| Довжина наконечника загальна | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мідь |
| бренд | Eurosit |
- Ціна: 189 ₴

