
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конденсатор пусковий CBB60 30мкф 250V
Країна виробник Китай.
| Серія конденсатора | CBB60 |
| Тип конденсатора | Одинарний |
| Матеріал діелектрика | Поліпропілен |
| Діелектрик | Неполярна органічна плівка |
| Номінальна ємність | 30 мкФ |
| Допустиме відхилення ємності | ±5% |
| Підключення | 2 спаренні клеми |
| Номінальна напруга | 250V |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Матеріал | Пластик |
| Допустима температура | Від -25°С до +85°С |
| Розміри корпусу (± 2 мм.) | діаметр 40 мм, висота 74 мм. |
| Виробник | Whicepart |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Тип підключення | Клеми |
| Діаметр корпусу | 40 мм |
| Ємність | 30 мкф |
| Тип конденсатора | Одинарний |
| Висота корпусу | 74 мм |
| Максимальний вольтаж | 250V |
| Відхилення посудин | ±5% |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Припустима температура | Від -25 градусів до +85 °С |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Конденсатор |
| Стан | Нове |
- Ціна: 150 ₴

