




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестірня шнека для м'ясорубки Zelmer 87.0008
Шестірня для м'ясорубок Zelmer старого типу: 86, 186
- Діаметр зубчастої частини 84 мм
- Висота загальна 58 мм
- Висота зубчастої частини 16.5 мм
- Кількість зубців — 32 шт (прямі)
- Трубка для фіксації шнека — 12 зубців, всередині є отвір 7 мм
Сумісно з моделями:
|
ZELMER |
ZMMA018X (A863107.00) |
| ZELMER | ZMM1488XRU (986.88) |
| ZELMER | ZMM1488SRU (986.88) |
| ZELMER | ZMM1488MRU (986.88) |
| ZELMER | ZMM1488GRU (986.88) |
| ZELMER | ZMM1488EUA (986.88) |
| ZELMER | ZMM1488BRU (986.88) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Кількість зубів всередині | 12 шт |
| Кількість зубів | 32 шт, прямі |
| Діаметр зубчастої частини | 84 мм |
| Загальна висота | 58 мм |
| Висота зубчастої частини | 16.5 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| бренд | Zelmer |
- Ціна: 120 ₴


