




Комплект втулок запобіжних (5 шт) для м'ясорубки Bosch 020470
- Висота 36 мм
- Діаметр 33 мм
- Розмір посадкового місця 16 мм


Сумісний з моделями:
|
Bosch |
MF15500TR/05 |
|
Bosch |
MF15500TR/06 |
|
Bosch |
MFW1501/01 |
|
Bosch |
MFW1501/02 |
|
Bosch |
MFW1501/03 |
|
Bosch |
MFW1501/04 |
|
Bosch |
MFW1501/05 |
|
Bosch |
MFW1501/06 |
|
Bosch |
MFW1501/07 |
|
Bosch |
MFW1501/08 |
|
Bosch |
MFW1501COE/05 |
|
Bosch |
MFW1501COE/06 |
|
Bosch |
MFW1507/03 |
|
Bosch |
MFW1507/04 |
|
Bosch |
MFW1507/05 |
|
Bosch |
MFW1511/03 |
|
Bosch |
MFW1511/04 |
|
Bosch |
MFW1511/05 |
|
Bosch |
MFW1545/01 |
|
Bosch |
MFW1545/02 |
|
Bosch |
MFW1545/03 |
|
Bosch |
MFW1545/04 |
|
Bosch |
MFW1545/05 |
|
Bosch |
MFW1545/06 |
|
Bosch |
MFW1545/07 |
|
Bosch |
MFW1550/01 |
|
Bosch |
MFW1550/02 |
|
Bosch |
MFW1550/03 |
|
Bosch |
MFW1550/04 |
|
Bosch |
MFW1550/05 |
|
Bosch |
MFW1550/06 |
|
Bosch |
MFW1550/07 |
|
Bosch |
MFW1550COE/03 |
|
Bosch |
MFW1550COE/04 |
|
Bosch |
MFW1550ME/02 |
|
Bosch |
MFW1550ME/03 |
|
Bosch |
MFW1550ME/04 |
Муфта запобіжна спеціально створена з крихкого матеріалу з метою вберегти від перевантажень більш дорогий двигун і редуктор. Тому подібні деталі вважають витратною частиною. Якщо Ви часто та інтенсивно використовуєте м'ясорубку, можливо, варто задуматися про покупку відразу декількох втулок. У цьому випадку Ви зекономите на доставці і збережете свій час. Зверніть увагу на наші оптові ціни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Муфта запобіжна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Висота | 36 мм |
| Розмір посадкового місця | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Bosch-Siemens |
- Ціна: 150 ₴




