




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект мотор центрифуги (віджимання) YYG-70 + сальник (діафрагма) + амортизатор для пральної машини Saturn
Також застосовується в пральних машинах Daewoo, Delfa, Dex, Digital, Hilton, Liberton, Liberty, Nord, Perfezza, Rotex, Supra.
- Пусковий конденсатор 5мф
- Діаметр вала 10/8.5 мм мм (висота лиски 18.5 мм)
- Висота вала 39 мм
- Потужність 70W
- Ток 0.85 А
- Напруження 220V
- Підключення - 3 дроти
- Кріплення елементів, що амортизують - 3 отвори діаметром 6.5 мм (міжосьова відстань 138 мм)
- Заземлення - 2 отвори (різьблення м4)
Сальник центрифуги універсальний із фіксувальним кільцем під різь:
- Зовнішній діаметр сальника 95 мм
- Внутрішній діаметр втулки 14 мм
- Довжина 85 мм
- Діаметр (за гумою) 35 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Мотор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | saturn |
| Мотор центрофуги | |
| Сила струму | 0.85А |
| Потужність | 70W |
| Діаметр вала | 10 мм |
| Висота валу | 39 мм |
| Пусковий конденсатор | 5 мт |
| Сальник центрифуги | |
| Зовнішній діаметр сальника | 95 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 14 мм |
| Амортизатор двигуна | |
| Довжина | 85 мм |
| Діаметр (по гумі) | 35 мм |
- Ціна: 1 260 ₴/комплект






