


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж для ручного й електром'ясорубки Диво-ніж
- Діаметр посадкового місця 8 мм (чотиригранник)
- Діаметр ножа 48 мм
- Товщина 8.5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Диво-Ніж |
| Посадочне місце ножа | 8х8 мм |
| Розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Діаметр посадкового місця | 8 мм |
| Товщина | 8.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Ручна м'ясорубка |
- Ціна: 50 ₴

