Ремінь 90S3M561 для хлібопічки Moulinex SS-186089, фото 2
Ремінь 90S3M561 для хлібопічки Moulinex SS-186089, фото 3
Ремінь 90S3M561 для хлібопічки Moulinex SS-186089, фото 1
Ремінь 90S3M561 для хлібопічки Moulinex SS-186089, фото 4
Ремінь 90S3M561 для хлібопічки Moulinex SS-186089, фото 5
  • Ремінь 90S3M561 для хлібопічки Moulinex SS-186089, фото 6
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь 90S3M561 для хлібопічки Moulinex SS-186089 (DeLonghi)
  • Довжина у складеному стані 280 мм
  • Загальна довжина по колу 561 мм
  • Кількість зубців 187 шт
  • Ширина ременя 9 мм
  • Крок зубців 3 мм