



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестерня мала для м'ясорубки Bosch ProPower MFW45020
- Діаметр великого кола 60.5 мм
- Діаметр малого кола 26 мм
- Кількість зубів малого кола 15 шт (прямі)
- Кількість зубів великого кола 60 шт (косі)
- Висота загальна 30 мм
- Висота великого кола 13 мм
- Діаметр посадки на вал 6 мм

Сумісний з моделями:
| Bosch | MFW45020 |
| Bosch | MFW45120 |
| Bosch | MFW66020 |
| Bosch | MFW68660 |
| Bosch | MFW68680 |
| Bosch | MFW67440 |
| Bosch | MFW67600 |
| Bosch | MFW68640 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Кількість зубів великого кола | 60 шт |
| Діаметр великого кола | 60.5 мм |
| Діаметр малого кола | 26 мм |
| Кількість зубів малого кола | 15 шт |
| Загальна висота | 30 мм |
| Висота великого кола | 13 мм |
| Діаметр посадки на вал | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Bosch-Siemens |
- Ціна: 135 ₴

