Ремінь 90S3M606 для хлібопічки Kenwood KW703004, фото 2
Ремінь 90S3M606 для хлібопічки Kenwood KW703004, фото 1
Ремінь 90S3M606 для хлібопічки Kenwood KW703004, фото 3
Ремінь 90S3M606 для хлібопічки Kenwood KW703004, фото 4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь 90S3M606 для хлібопічки Kenwood KW703004
  • Довжина у складеному стані 300 мм
  • Довжина ременя 606 мм
  • Ширина ременя 9 мм
  • 202 зубця
Сумісний з моделями:
Delfa DF104X
Kenwood BM256
Kenwood BM250
Kenwood BM266
Kenwood BM366
Kenwood BM450
Основні
ВиробникKenwood
Вид запчастиниРемінь
СтанНовий
КолірЧорний
Кількість зубів202
Довжина ременя606 мм
Ширина ременя9 мм