



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний терморегулятор для бойлера (0-90°C) 16A
-
Тип термостату: Капілярний
-
Струм номінальної напруги: 16A, ~220V.
-
Діапазон регулювання температури: 10-90 ° C
-
Кількість клем: 2
-
Термозахист: Ні
-
Довжина капіляра: 2400 мм..
-
Діаметр капіляру: 1 мм.
-
Довжина зонда: 83 мм.
-
Діаметр зонда: 6 мм
-
Габарити корпусу 35-43-28 мм (висота 28 мм до кріплення)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Термостат |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Напруга | 220-250V |
| Сила струму | 16A |
- Ціна: 270 ₴

