




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнек для заглибного насоса 0.5 кВт
| Довжина загальна | 149 мм |
| Довжина робочої частини | 103 мм |
| Різьба | діаметр 11 мм (ліва) |
| Діаметр спіралеподібного шнека | 16.5 мм |
| Діаметри корпуса | 34/44 мм |
| Діаметр спідниці | 67 мм (товщина 4.5 мм) |
| Довжина основи | 45 мм |
| Довжина обойми | 90 мм |
| Діаметр обойми | 37 мм |
| Діаметр прогумованого закінчення обойми | Конус 40-44 мм |
| Матеріал | Сталь, гума |
| Країна виробник | Китай |
Шнек для глибинного (заглибного) насоса сумісний з будь-яким насосом при збігу розмірів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь, гума |
| Стан | Нове |
| Різьба | діаметр 11 мм |
| Довжина загальна | 149 мм |
| Довжина робочої частини | 103 мм |
| Діаметр спіралеподібного шнека | 16.5 мм |
| Діаметр корпусу | 34/44 мм |
| Діаметр спідниці | 67 мм |
| Довжина підстави | 45 мм |
| Довжина обойми | 90 мм |
| Діаметр обойми | 37 мм |
| Діаметр прогумованого закінчення обойми | конус 40-44 мм |
- Ціна: 345 ₴


