

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнек для заглибного насоса 0.75 кВт
| Довжина загальна | 180 мм |
| Довжина робочої частини | 132 мм |
| Різьба | діаметр 13 мм (ліва) |
| Діаметр спіралевидного шнека | 14.5 мм |
| З'єднувальна муфта | 40/48 мм |
| Діаметр спідниці | 66 мм (товщина 5 мм) |
| Довжина основи | 45 мм |
| Довжина обойми | 117 мм |
| Діаметр обойми | 33 мм |
| Діаметр прогумованного закінчення обоймы | Конус 38-41 мм |
| Матеріал | Сталь, гума |
| Країна виробник | Китай |
Шнек для глибинного (заглибного) насоса сумісний з будь-яким насосом при збігу розмірів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Різьба | діаметр 13 мм |
| Діаметр підстави | 41 мм |
| Довжина загальна | 180 мм |
| Довжина робочої частини | 132 мм |
| Діаметр спіралеподібного шнека | 14.5 мм |
| Діаметр спідниці | 66 мм |
| Довжина підстави | 45 мм |
| Довжина обойми | 117 мм |
| Діаметр обойми | 33 мм |
| Діаметр прогумованого закінчення обойми | конус 38-41 мм |
| З'єднувальна муфта | 40/48 мм |
- Ціна: 625 ₴

