
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конденсатор пусковий CD60 400мкф 330V
Країна виробник Китай.
| Серія конденсатора | CD60 |
| Тип конденсатора | Одинарний |
| Матеріал діелектрика | Оксид алюмінія |
| Електрод | Алюмінієва фольга і електроліт |
| Номінальна ємність | 400 мкФ |
| Допустиме відхилення емності | ±20% |
| Підключення | 2 спарені клеми |
| Номінальна напруга | 330V |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Матеріал | Алюміній в полікарбонатній оболочці |
| Допустима температура | Від -10°С до +50°С |
| Розміри корпусу (± 2 мм.) | діаметр 51 мм, висота 101 мм. |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Конденсатор |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній у полікарбонатній оболонці |
| Номінальна напруга | 330V |
| Діаметр корпусу | 51 мм |
| Ємність | 400 мкф |
| Висота корпусу | 101 мм |
| Відхилення посудин | ±20% |
| Припустима температура | Від -10 °C до + 50 градусів |
- Ціна: 325 ₴

