

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дифузор для ежекторного насоса Marina APM 100/25
- Внутрішній діаметр дифузора 132 мм
- Загальна висота 155 мм
- Зовнішній діаметр основи 165 мм
- Висота основи 40 мм
- Діаметр під крильчатку (робоче колесо) 128 мм
- Діаметр отвору під шийку робочого колеса 48 мм
- Висота трубки вентурі 120 мм
- Діаметр розтруба на трубці вентурі 19,5/29 мм
Сумісний з насосами Garten Jet 1200, Marina APM 100/25
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підстави | 40 мм |
| Загальна висота | 155 мм |
| Внутрішній діаметр дифузора | 132 мм |
| Діаметр отвору під шийку робочого колеса | 48 мм |
| Висота трубки вентурі | 120 мм |
| Зовнішній діаметр підстави | 165 мм |
| Діаметр під крильчатку | 128 мм |
| Діаметр розтруба на трубці вентурі | 19,5/29 мм |
- Ціна: 360 ₴

