

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний дифузор у зборі для насоса Pedrollo JSWm 2AX
- Внутрішній діаметр дифузора 140 мм
- Висота основи 38 мм
- Загальна висота 150 мм
- Висота трубки вентурі 120 мм
- Зовнішній діаметр основи 165 мм
- Під колесо 135 мм
- Діаметр отвору під шийку робочого колеса 43 мм
Сумісно з насосами Pedrollo JSWm2CX, Pedrollo JSWm2AX
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Розміри | |
| Висота підстави | 38 мм |
| Загальна висота | 150 мм |
| Діаметр отвору під шийку робочого колеса | 43 мм |
| Висота трубки вентурі | 120 мм |
| Зовнішній діаметр підстави | 165 мм |
| Під робоче колесо | 135 мм |
| Внутрішній діаметр дифузора | 140 мм |
- Ціна: 755 ₴

