

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крильчатка (робоче колесо) XA03013A для відцентрового самовсмоктувального насоса Pedrollo JCRm 1,1 кВт
- Загальний діаметр крильчатки 135 мм
- Загальна висота крильчатки 39 мм
- Посадка на конус 13.5-10 мм
- Діаметр шийки внутрішній 29 мм, зовнішній 34 мм
- Висота шийки 10 мм
- Діаметр основи 28 мм
- Висота основи 10 мм
- Висота дисків 11 мм
- Між дисками 6 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Розміри | |
| Діаметр шийки внутрішній | 29 мм |
| Діаметр шийки зовнішній | 34 мм |
| Висота шийки | 10 мм |
| Діаметр підстави | 28 мм |
| Висота підстави | 10 мм |
| Загальна висота крильчатки | 39 мм |
| Загальний діаметр крильчатки | 135 мм |
| Посадка на конус | 13.5/10 мм |
| Між дисками | 6 мм |
| Висота дисків | 11 мм |
- Ціна: 455 ₴

