

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крильчатка (робоче колесо) для насоса і насосної станції
- Загальний діаметр крильчатки 127 мм
- Загальна висота крильчатки 34 мм
- Посадка на втулку 12 мм під шпонку
- Діаметр шийки внутрішній 40 мм, зовнішній 46 мм
- Висота шийки 18 мм
- Глибина втулки 13 мм
- Діаметр основи 27 мм
- Висота основи 3 мм
- Між дисками 3.5 мм
- Висота дисків 9 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Діаметр шийки внутрішній | 40 мм |
| Діаметр шийки зовнішній | 46 мм |
| Висота шийки | 18 мм |
| Діаметр підстави | 27 мм |
| Висота підстави | 3 мм |
| Загальна висота крильчатки | 34 мм |
| Загальний діаметр крильчатки | 127 мм |
| Глибина втулки | 13 мм |
| Посадка на втулку під шпонку | 12 мм |
| Між дисками | 3.5 мм |
| Висота дисків | 9 мм |
- Ціна: 235 ₴

