

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крильчатка (робоче колесо) для насоса Marina Speroni
- Загальний діаметр крильчатки 120 мм
- Загальна висота крильчатки 21 мм
- Посадка на латунну втулку 10 мм під шпоку
- Діаметр шийки внутрішній 29 мм, зовнішній 33 мм
- Висота шийки 11 мм
- Між дисками 4 мм
- Висота дисків 9 мм
Сумісний із насосами JS60, Дельфін F XKJ 8001, Marina-Speroni Cam 80/22, CMI 800, Pedrollo JCRm 1A перших випусків, СМІ C-HW 800, JSWm 1CX, БЦН China, Einhell Royal HW 811, 611, Forte XKJ 801 IA5, Буран НС 2500, Дпро М, BaviaW-830, з італійською або китайською насосною станцією JSWm 1CX
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Діаметр шийки внутрішній | 29 мм |
| Діаметр шийки зовнішній | 33 мм |
| Висота шийки | 11 мм |
| Загальна висота крильчатки | 21 мм |
| Загальний діаметр крильчатки | 120 мм |
| Посадка на латунну втулку під шпонку | 10 мм |
| Між дисками | 4 мм |
| Висота дисків | 9 мм |
- Ціна: 240 ₴

