

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крильчатка (робоче колесо) для насосної станції Metabo, Rona JET100, Sprut
- Загальний діаметр крильчатки 130 мм
- Загальна висота крильчатки 30 мм
- Посадка на латунну втулку 10 мм під шпоку
- Діаметр шийки внутрішній 35.5 мм, зовнішній 41 мм
- Висота шийки 15 мм
- Між дисками 6 мм
- Висота дисків 12 мм
Сумісно з насосними станціями Aquatica, WERK XKJ-801 lA5(чугун) 0,8кВт, XKJ-1304 1300W, AU Jet 110B, JET-100 A, Metabo HWW 3000/20 S, 4000/20 S PLUS, Ocean JY1000, VECTOR PUMP JF100, Днипро-М, Hidrofor JY 1000/3TF, Forte, Werk XKJ-801, 1101 IA5, Jet100(a) TF, Sprut, насосами Pedrollo HYDROFRESH, JET40
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Діаметр шийки внутрішній | 35.5 мм |
| Діаметр шийки зовнішній | 41 мм |
| Висота шийки | 15 мм |
| Загальна висота крильчатки | 30 мм |
| Загальний діаметр крильчатки | 130 мм |
| Посадка на латунну втулку під шпонку | 10 мм |
| Між дисками | 6 мм |
| Висота дисків | 12 мм |
- Ціна: 250 ₴

