

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крильчатка для насоса (126/41/12 мм, під шпону)
- Загальний діаметр крильчатки 126 мм
- Загальна висота крильчатки 30 мм
- Посадка на втулку 12 мм під шпону
- Діаметр шийки внутрішній 35 мм, зовнішній 41 мм
- Висота шийки 18 мм
- Глибина втулки 15 мм
- Діаметр основи 25 мм
- Висота основи 3 мм
- Між дисками 4 мм
- Висота дисків 8.5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Діаметр шийки внутрішній | 35 мм |
| Діаметр шийки зовнішній | 41 мм |
| Висота шийки | 18 мм |
| Діаметр підстави | 25 мм |
| Висота підстави | 3 мм |
| Загальна висота крильчатки | 30 мм |
| Загальний діаметр крильчатки | 126 мм |
| Глибина втулки | 15 мм |
| Посадка на втулку під шпонку | 12 мм |
| Між дисками | 4 мм |
| Висота дисків | 8.5 мм |
- Ціна: 195 ₴

