

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ шестигранний Т-подібний (3-4-4 мм)
- Діаметр довгого шестигранника 4 мм, довжина 117 мм
- Діаметр бічних шестигранників 4 мм і 3 мм, длінійка 26 мм і 21 мм
- Висота загальна з ручкою 167 мм
- Ширина загальна з ручкою 117 мм
Ключ Т-подібний шестигранний чудово підійде для бензопил, мотокос тощо.
Така викрутка дає змогу отримати великий крутний момент і знижує рівень зриву різі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр довгого шестикутника | 4 мм |
| Діаметр бічних шестигранників | 4 мм, 3 мм |
| Висота з ручкою загальна | 167 мм |
| Ширина загальна з ручкою | 117 мм |
| Довжина довгого шестикутника | 117 мм |
| Довжина бічних шестигранників | 26 мм і 21 мм |
- Ціна: 55 ₴

