

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ шестигранний Т-подібний (4-5-5 мм)
- Діаметр довгого шестигранника 5 мм, довжина 125 мм
- Діаметр бічних шестигранників 4 мм і 5 мм, длінійка 20 мм і 23 мм
- Висота загальна з ручкою 175 мм
- Ширина загальна з ручкою 113 мм
Ключ Т-подібний шестигранний чудово підійде для бензопил, мотокос тощо.
Така викрутка дає змогу отримати великий крутний момент і знижує рівень зриву різі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр довгого шестикутника | 5 мм |
| Діаметр бічних шестигранників | 4 мм, 5 мм |
| Висота з ручкою загальна | 175 мм |
| Ширина загальна з ручкою | 113 мм |
| Довжина довгого шестикутника | 125 мм |
| Довжина бічних шестигранників | 20 мм, 23 мм |
- Ціна: 55 ₴

