

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнек для заглибного насоса 0.28 кВт
| Довжина загальна | 139 мм |
| Довжина робочої частини | 95 мм |
| Різьба | діаметр 10 мм (ліва) |
| Діаметр спіралеподібного шнека | 10 мм |
| Діаметри корпуса | 31/44 мм |
| Діаметр спідниці | 41 мм (товщина 4.5 мм) |
| Довжина основи | 45 мм |
| Довжина обойми | 81 мм |
| Діаметр обойми | 24 мм |
| Діаметр прогумованого закінчення обойми | Конус 27-29 мм |
| Матеріал | Сталь, гума |
| Країна виробник | Китай |
Шнек для глибинного (заглибного) насоса сумісний з будь-яким насосом при збігу розмірів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь, гума |
| Стан | Нове |
| Різьба | М10 |
| Довжина загальна | 139 мм |
| Довжина робочої частини | 95 мм |
| Діаметр спіралеподібного шнека | 10 мм |
| Діаметр корпусу | 31/44 мм |
| Діаметр спідниці | 41 мм |
| Довжина підстави | 45 мм |
| Довжина обойми | 81 мм |
| Диаметр обоймі | 24 мм |
| Діаметр прогумованого закінчення обойми | конус 27-29 мм |
- Ціна: 340 ₴

