

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнек для заглибного насоса 0.28 кВт (ліве різьблення)
- Довжина загальна 126 мм
- Довжина робочої частини 91 мм
- Різьблення М10
- Діаметр спіралеподібного шнека 13 мм
- Діаметри корпусу 30/35 мм
- Діаметр спідниці 52.5 мм
- Довжина підстави 34 мм
- Діаметр основи 32 мм
- Довжина корпусу 78 мм
Шнек для глибинного (заглибного) насоса сумісний з будь-яким насосом при збігу розмірів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Різьба | М10 |
| Діаметр підстави | 32 мм |
| Довжина загальна | 126 мм |
| Довжина робочої частини | 91 мм |
| Діаметр спіралеподібного шнека | 13 мм |
| Діаметр корпусу | 30/35 мм |
| Діаметр спідниці | 52.5 мм |
| Довжина підстави | 34 мм |
| Довжина корпусу | 78 мм |
- Ціна: 270 ₴

