

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пілотний пальник для газового котла 1443-300
- Кількість смолоскипів - 3
- Отвір для під'єднання газу 6 мм
- Має отвір для підключення термопари діаметром 6.5 мм
- Діаметр сопла 0.50 мм
- Діаметр отвору під електрод 7.2 мм
- Габарити 68x39x72 мм
- Різьблення гайки М10х1.0
- Висота ежектора зі втулкою 47.4 мм
- Кріплення фланця пальника отвором 5.2 мм, міжосьова відстань 44 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Галант |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Газопальниковий пристрій |
| Призначення комплектуючого | Для газових котлів |
| Різьба | М10 |
| Кількість смолоскипів | 3 |
| Отвір для під'єднання газу | 6 мм |
| Інжектор | 0.50 мм |
| Габарити | 68x39x72 мм |
| Діаметр дірок під електрод | 7.2 мм |
| Діаметр отвору під термопаром | 6.5 мм |
| Висота ектора з втулкою | 47.4 мм |
- Ціна: 378 ₴

