

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікроперемикач 3х-провідний для газової колонки в зборі з кронштейном
- Кількість дротів — 3 шт.
- Довжина корпусу 20 мм
- Довжина корпусу з кронштейном 33 мм
- Довжина: корпусу в складі з пластиною 43 мм
- Висота кронштейна 23 мм
- Ширина корпусу 6.5 мм
- Висота корпусу 10/11 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина корпусу | 20 мм |
| Висота корпусу | 10/11 мм |
| Ширина корпусу | 6.5 мм |
| Кількість проводів | 3 шт |
| Довжина корпусу з кронштейном | 33 мм |
| Висота кронштейна | 23 мм |
| Довжина корпусу в зборі з пластиною | 43 мм |
- Ціна: 145 ₴

