




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромагнітний клапан (соленоїд) для китайської газової колонки Amina, Grandini, Aquaheat, Dion, Greta ,Gorenje, , Krauf Heizen, Heiss, Matrix, Rocterm, Thermex Прага, Selena, Іскра, , Житомир
- Габарити 43х46х42 мм
- Висота з не стиснутою пружиною 58 мм
- Висота зі зжатою пружиною 55 мм
- Міжцентрова відстань отворів для кріплення 46 мм
- Напруга 3V
- Підключення - 3 контакти (штекер)
- Довжина дрота 45 мм
- Діаметр запорного механізму 14 мм

Amina, Grandini, Aquaheat, Dion, Greta ,Gorenje, , Krauf Heizen, Heiss, Matrix, Rocterm, Thermex Прага, Selena, Іскра, , Житомир
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Електромагніт, електромагнітний газовий клапан |
| Стан | Новий |
| Напруга | 3V |
| Довжина дроту | 45 мм |
| Міжцентрова відстань отворів для кріплення | 46 мм |
| Габарити | 43х46х42 мм |
| Висота з нестисченою пружиною | 58 мм |
| Висота зі стиснутою пружиною | 55 мм |
- Ціна: 293 ₴

