




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термостати 2шт (кнопки, вимикачі, перемикачі) для чайника TM-XD-3
- Напруга 240V
- Сила тока 13А
- Розміри 36x22x13 мм (без ручки)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Стан | Новий |
| Напруга | 240V |
| Розміри | 36x22x13 мм |
| Сила струму | 13A |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Універсальні запчастини |
- Ціна: 140 ₴/комплект



