




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термостати 2шт (кнопка, вимикач, перемикач) для чайника JS-011 (16А, 250V)
- Напруга 250V
- Сила тока 16А
- Розміри 46x22x15 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Стан | Новий |
| Напруга | 250V |
| Розміри | 46x22x15 мм |
| Сила струму | 16A |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Універсальні запчастини |
- Ціна: 140 ₴/комплект



