

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двигун обдування no frost для холодильника F61-10 CW
- Потужність 7W
- Довжина валу 30 мм
- Діаметр вала 3 мм
- Відстань між отворами для кріплення 48 мм
- Обертання за годинниковою стрілкою CW
- Довжина проводів 330 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Мотор вентилятора |
| Стан | Новий |
| Потужність | 7W |
| Діаметр вала | 3 мм |
| Довжина валу | 30 мм |
| Відстань між отворами для кріплення | 48 мм |
| Довжина проводів | 330 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Універсальні запчастини |
- Ціна: 295 ₴

