

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний таймер DKJ-Y-90 (L-25 мм, 90 хв)
- Повна висота вала до корпусу 25 мм
- Висота зріза 18 мм
- Діаметр посадки вала 6/4.8 мм
- Підключення - 2 контакти (6.3 мм)
- Кріплення 4 різьби М4
- Діаметр дзвінка 38 мм
- Розміри корпусу 44*43*19 мм
- Сила струму 16А
- Напруга 250V
- Температура роботи до 120°C
- Час 90 хв
- Відстань між осями кріпильних отворів 29 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Таймер (програматор), селектор |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Напруга | 250V |
| Сила струму | 16A |
| Кріплення | 4 різьблення М4 |
| Підключення | 2 контакту (6.3 мм) |
| Висота зрізу | 18 мм |
| Розміри корпусу | 44*43*19 мм |
| Повна висота валу | 25 мм |
| Діаметр посадки валу | 6/4.8 мм |
| Діаметр дзвінка | 37 мм |
| Час | 90 хв |
| Відстань між осями кріпильних отворів | 29 мм |
| Додаткові характеристки | |
| бренд | Універсальні запчастини |
- Ціна: 235 ₴

