




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термостат (кнопка) для електрочайника ZL-189-B
- Напруга 250V
- Сила струма 13А
- Підключення - 2 контакти
- Загальний розмір з контактами 22х50 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Стан | Новий |
| Напруга | 250V |
| Сила струму | 13A |
| Підключення | 2 контакту |
| Загальний розмір | 22х50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Універсальні запчастини |
- Ціна: 90 ₴


