
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуско-робочий конденсатор 150 мкф 330В
- Ємність 150 мкф
- Діаметр 60 мм
- Висота 120 мм
- Максимальний вольтаж 450V
- Тип підключення - клеми
- Допустиме відхилення ємкості: 10 %
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Конденсатор |
| Стан | Новий |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Тип підключення | Клеми |
| Ємність | 150 мкф |
| Максимальний вольтаж | 450V |
- Ціна: 562 ₴

