


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопка для шуруповерта універсальна FA099A-12/1
- Напруга 7.2V-24V
- Сила струму 12А
- Ширина клавіши 14 мм
- Довжина клавіши 37 мм
- Довжина основи 42 мм
- Ширина основи 17 мм
- Висота основи 29 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Кнопка |
| Призначення інструменту | Шуруповерт |
| Струм | 12А |
| Напруга | 7.2 V-24V |
| Висота підстави | 29 мм |
| Довжина підстави | 42 мм |
| Ширина клавіші | 14 мм |
| Довжина клавіші | 37 мм |
| Ширина підстави | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Універсальні запчастини |
- Ціна: 270 ₴

