Ремінь 80S3M519 для хлібопічки Kenwood, Gorenje, Clatronic, фото 2
Ремінь 80S3M519 для хлібопічки Kenwood, Gorenje, Clatronic, фото 1
Ремінь 80S3M519 для хлібопічки Kenwood, Gorenje, Clatronic, фото 3
Ремінь 80S3M519 для хлібопічки Kenwood, Gorenje, Clatronic, фото 4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь 80S3M519 для хлібопічки Kenwood, Gorenje, Clatronic
  • Довжина 519 мм
  • Крок зубців 3 мм
  • Ширина ременя 8 мм
  • 173 зуба
Основні
ВиробникKenwood
Вид запчастиниРемінь
СтанНовий
Кількість зубів173 шт
Довжина519 мм
Ширина ременя8 мм
Крок зубів3 мм