



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Решітка і ніж для ручної м'ясорубки
- Діаметр решітки 53 мм
- Товщина решітки 4 мм
- Діаметр отворів 7 мм
- Діаметр посадкового місця решітки 8 мм
- Діаметр ножа 47 мм
- Товщина ножа 8 мм
- Діаметр отвору ножа (сторона квадрата) 8*8 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Решітка |
| Стан | Новий |
| Розміри ножа | |
| Діаметр отвору | 8х8 мм |
| Діаметр | 47 мм |
| Розміри решітки | |
| Діаметр | 53 мм |
| Діаметр посадкового місця | 8 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Діаметр отворів | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | Паз |
| Діаметр решітки | 53 мм |
| Тип решітки | Велика (7-9 мм) |
- Ціна: 120 ₴

