Ремінь 80S3M582 для хлібопічки Moulinex SS-188290, фото 1
Ремінь 80S3M582 для хлібопічки Moulinex SS-188290, фото 2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь 80S3M582 для хлібопічки Tefal, Moulinex SS-188290
  • Довжина 582 мм
  • Крок зубців 3 мм
  • Ширина ременя 8 мм