

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестерня для лобзика
- Зовнішній діаметр 45 мм
- Внутрішній діаметр посадки вала на ексцентрику 9 мм
- Кількість зубців 41 шт (косі, вправо)
- Висота зубців 7 мм
- Зовнішній діаметр ексцентрика 22 мм (малий 14 мм), загальна висота 9 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Шестерня |
| Призначення інструменту | Лобзик |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Кількість зубів | 41 шт |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Внутрішній діаметр посадки вала на ексцентрики | 9 мм |
| Висота зубів | 7 мм |
| Зовнішній діаметр ексцентрика | 22 мм |
| Висота ексцентрика | 9 мм |
- Ціна: 270 ₴

