

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнек для ручної м'ясорубки
- Загальна довжина шнека 138 мм
- Посадка ножа квадрат 8х8 мм
- Діаметр посадки решітки 8 мм, висота 6 мм
- Довжина спірали 97 мм
- Діаметр вала зі сторони ручки 18 мм, всередині різьблення М8
- Матеріал - сплав алюмінія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Шнек |
| Стан | Новий |
| Довжина спіралі | 97 мм |
| Загальна довжина шнека | 138 мм |
| Посадка ножа | 8х8 мм |
| Діаметр посадки решітки | 8 мм |
| Висота посадки решітки | 6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Ручна м'ясорубка |
- Ціна: 145 ₴

