

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Терморегулятор (термостат) для бойлера Thermowatt T105, 15A, 250V без флажка 3412105
Даний термостат (терморегулятор) застосовується в водонагрівальних баках (бойлерів) ТМ Ariston, Round та інших.
Даний вид термостатів (терморегуляторів) є універсальним, тобто його можна застосовувати у будь-якому бойлері, в якому стояв термостат штирьового типу.
- Довжина штиря 265 мм
- Діаметр штиря 6 мм
- Діапазон регулювання температури 30-80°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermowatt |
| Країна виробник | Італія |
| Тип комплектуючого | Терморегулятор |
| Матеріал | Мідь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип термостата | Штирьовий |
| Діаметр штиря | 6 мм |
| Довжина штиря | 265 мм |
| Діапазон регулювання температури | 30-80°C |
- Ціна: 364 ₴

