

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач (корпус) втулки шнека для м'ясорубки Аксіон, Бриз, Liberton 00603458, 713325001
- Діаметр зовнішній 49.5/31 мм
- Діаметр внутрішній 25 мм
- Кількість зубців всередині - 12 шт
- Висота 30 мм
- Міжцентрова відстань між отворами по діагоналі 41 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Муфта запобіжна |
| Стан | Новий |
| Кількість зубів всередині | 12 шт |
| Діаметр внутрішній | 25 мм |
| Висота | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 49.5/31 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Liberton |
- Ціна: 115 ₴

