


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект сито і ніж односторонній для м'ясорубки Zelmer NR5
1. Ніж односторонній Zelmer NR5 631383 ZMMA015X (A861007.00)
- Діаметр 47 мм
- Діаметр отвору (сторона квадрата) 9х9 мм
- Товщина ножа 9 мм
2. Решітка для м'ясорубки Zelmer NR5
- Діаметр отворів 4 мм
- Діаметр 54 мм
- Діаметр посадкового місця 8 мм
- Товщина решітки 5.5 мм
Як правильно підібрати ніж для електром'ясорубки Zelmer







Сумісно з моделями:
| Zelmer | Z6865(686.5A) |
| Zelmer | Z68654(686.5A) |
| Zelmer | Z6865A(686.5A) |
| Zelmer | Z8865(886.5) |
| Zelmer | Z88654(886.54) |
| Zelmer | ZMM0505W(586.5A) |
| Zelmer | ZMM0505WRU(586.5A) |
| Zelmer | ZMM0505WUA(586.5A) |
| Zelmer | ZMM0554WRU(586.54) |
| Zelmer | ZMM0554WUA(586.54A) |
| Zelmer | ZMM0705BRU(686.5) |
| Zelmer | ZMM0705WRU(686.5) |
| Zelmer | ZMM0905DRU(886.5) |
| Zelmer | ZMM0905ERU(886.5) |
| Zelmer | ZMM0905SRU(886.5) |
| Zelmer | ZMM0954SRU(886.54) |
| Zelmer | ZMM0954XRU(886.54) |
| Zelmer | ZMMA015X(A861007.00) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Zelmer |
| Тип кріплення | Паз |
| Діаметр решітки | 54 мм |
| Тип решітки | Середня (4-6 мм) |
- Ціна: 416 ₴

