

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект з сухим теном 800Вт для бойлера Thermex
В комплект входить:
1. Фланець для бойлера
2. Магнієвий анод М6
3. Ущільнювальна прокладка під фланець
4. Сухий тен 800W
Параметри фланця:
| Діаметр фланця | 64 мм |
| Довжина загальна | 378 мм |
| Довжина по гільзам | 365 мм |
| Кріплення анода | Різьблення М6 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Внутрішній діаметр трубки для тена | 14 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Фланець |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність | 0.7 кВт |
| Виробник | Thermex |
| Довжина загальна | 378 мм |
| Діаметр фланця | 64 мм |
| Внутрішній діаметр трубки для тена | 14 мм |
| Різьба під магнієвий анод | М6 |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Thermex |
- Ціна: 1 100 ₴

