




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж для електром'ясорубок універсальний
- Діаметр ножа 47 мм
- Розмір квадратного отвору 8х8 мм
- Товщина ножа 7 мм

Має високі ріжучі властивості. Поєднання високоякісної сталі із сучасними методами термообробки надовго збереже гостроту леза.
Замініть свій старий ніж для м'ясорубки – і Ви швидко приготуєте фарш без попереднього відділення жил та хрящів.
Цей ніж також підійде у будь-яку вітчизняну механічну або електромеханічну м'ясорубку. Після використання ніж ретельно промити і одразу видалити вологу з його поверхонь. Просушити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 47 мм |
| Товщина ножа | 7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Універсальні запчастини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадочне місце ножа | 8.5х8.5 мм |
- Ціна: 180 ₴

