
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термостат EGO 55.32562.806 для духовки AMB400UN
- Температура до 360℃
- Струм номінальної напруги 20A , ~380В
- Довжина капіляра 890 мм
- Довжина зонда 120 мм
- Діаметр зонда 4 мм
- Кількість клем - 6 шт
- Кріплення - М4 (міжосьова відстань 29 мм)
- Габарити 47/47/43 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Стан | Новий |
| Температура експлуатації | 360 |
| Кріплення | М4 |
| Довжина зонда | 120 мм |
| Довжина капіляра | 890 мм |
| Кількість клем | 6 |
| Габарити | 47/47/43 мм |
| Діаметр зонд | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Універсальні запчастини |
- Ціна: 2 025 ₴

