
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термостат EGO 55.34052.819 для духовки COK234UN
- Температура до 309℃
- Струм номінальної напруги 15A , ~380В
- Довжина капіляра 890 мм
- Довжина зонда 225 мм
- Діаметр зонда 3 мм
- Кількість клем - 6 шт
- Габарити 47/50/44 мм
- Кріплення - М4
- Діаметр валу 6 мм, з лискою 4.5 мм
- Довжина валу 24 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Стан | Новий |
| Температура експлуатації | 309 |
| Довжина зонда | 225 мм |
| Довжина капіляра | 890 мм |
| Довжина валу | 24 мм |
| Кількість клем | 6 |
| Габарити | 47/50/44 мм |
| Діаметр зонд | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Універсальні запчастини |
- Ціна: 1 800 ₴

