
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перемикач режимів для електроплити і електродуховки EGO 46.25866.500
- Кількість позицій - 5 (4+0)
- Кількість місць під контактні ряди на колодці - 6
- Габарити 50х58 мм
- Довжина валу 23 мм
- Діаметр валу 6 мм, з лискою 4.5 мм
- Вал - метал
- Кріплення - М4
- Напруга 250В
- Маркування 46.25866.500
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Перемикачі |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Напруга | 250V |
| Довжина валу | 23 мм |
| Діаметр вала | 6 мм |
| Кількість позицій | 5 (4+0) |
| Відстань між кріпильними отворами | 29 мм |
| Габарити | 50х58 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Універсальні запчастини |
- Ціна: 333 ₴

