




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анод магнієвий з гайкою для бойлера (водонагрівача) Gorenje 487179
Країна виробник Італія.
Оригінальні коди: 487179, 269420
- Різьблення 3/4"
- Матеріал - магнієвий сплав
- Діаметр магнієвого сплаву 21 мм
- Довжина магнієвого сплаву 300 мм

Сумісно з моделями:
| Gorenje | SI100 |
| Gorenje | SI200 |
| Gorenje | TGR100N(UA) |
| Gorenje | TGR 150 N (UA) |
| Gorenje | TGR100V |
| Gorenje | TGR 100 V (UA) |
| Gorenje | SG100/V9 |
| Gorenje | TGB100/TEC |
| Gorenje | TGB150/TEC |
| Gorenje | GBF100/V9 |
| Gorenje | SIE50 |
| Gorenje | TG100/V9 |
| Gorenje | TG120N/V6 |
| Gorenje | TG200N/V6 |
| Gorenje | TGU120NC6 |
| Gorenje | TGU200N/V6 |
| Gorenje | TGR120NC6 |
| Gorenje | TGR200N/V6 |
| Gorenje | RDG5013TR |
| Gorenje | TGR100V |
| Gorenje | TGR150V |
| Gorenje | GBF50/UA |
| Gorenje | GBF50/UA |
| Gorenje | TG120NB6 |
| Gorenje | TG200NB6 |
| Gorenje | TGR120NB6 |
| Gorenje | TGR200NB6 |
| Gorenje | TGU120B6 |
| Gorenje | TGU200B6 |
| Gorenje | GBFU50SIMBV9 |
| Gorenje | BKT 65 LED |
| Gorenje | SPDT100 |
| Gorenje | OGB50SLSIMV9 |
| Gorenje | GBFU50SIMBB6 |
| Gorenje | KWH50VS |
| Gorenje | TGR100SMT |
| Gorenje | TGR100SMTV9 |
| Gorenje | GBFU50SIMC6 |
| Gorenje | TGR100SMTB6 |
| Gorenje | OVE 100 |
| Gorenje | OVE 150 |
| Gorenje | M/GB50N |
| Gorenje | GRU100 |
| Gorenje | GRU200 |
| Gorenje | TG 100 MT |
| Gorenje | ATLANT TG100N |
| Gorenje | TGR120NG |
| Gorenje | TG120NGC6 |
| Gorenje | TGR50NGC6 |
| Gorenje | TGU120NGC6 |
| Gorenje | TG120NG |
| Gorenje | TG 121 |
| Gorenje | TGR100NG/P |
| Gorenje | TGR150NG/P |
| Gorenje | TGR100NG |
| Gorenje | TG100NG |
| Gorenje | TGU100MT |
| Gorenje | TG150NGB6 |
| Gorenje | TGR100NGB6 |
| Gorenje | TGR200NGB6 |
| Gorenje | GBF50SMV9 |
| Gorenje | OGB50OR |
| Gorenje | TGR120NGV9 |
| Gorenje | TGR200NGV9 |
| Gorenje | GBFU50SMC6 |
| Gorenje | TG120NGV9 |
| Gorenje | TG200NGV9 |
| Gorenje | OGB50ORV9 |
| Gorenje | TG100NGU |
| Gorenje | OGBS50SMEVE |
| Gorenje | TGU150NGB6 |
| Gorenje | GBFU50SMB6 |
| Gorenje | TGRBH100 |
| Gorenje | TGRH100 |
| Gorenje | GBH50C6 |
| Gorenje | TGRBH120C6 |
| Gorenje | TGRH120C6 |
| Gorenje | EOM120PK |
| Gorenje | EOM200PK |
| Gorenje | EOM120PKT |
| Gorenje | EOM200PKT |
| Gorenje | EOMK50SK |
| Gorenje | EOMK50SHSM |
| Gorenje | GRU100 |
| Gorenje | GRU200 |
| Gorenje | BW120H |
| Gorenje | TGR120NG/SE |
| Gorenje | BW100H-KSA |
| Gorenje | TGR100N |
| Gorenje | TGR 150 N |
| Gorenje | TG 120 N |
| Gorenje | GB50N |
| Gorenje | OGB 50 ELN |
| Gorenje | TGR120N/CZ |
| Gorenje | TG 100 N (CZ) |
| Gorenje | TG 150 N (CZ) |
| Gorenje | OGB 50 SLIM |
| Gorenje | TGR 200 N |
| Gorenje | 291551 |
| Gorenje | TGRH120V9 |
| Gorenje | JGBFU50SM |
| Gorenje | TG100EBB6 |
| Gorenje | TR4500T 50 EB |
| Gorenje | GBF100V9 |
| Gorenje | PRIME M 50 |
| Gorenje | PRIME M 50 |
| Gorenje | WHGB50OR |
| Gorenje | BW150H |
| Gorenje | OGBS50SMSB6 |
| Gorenje | GBFU 50 N |
| Gorenje | TGU120N |
| Gorenje | HWS 50.3 N2 |
| Gorenje | R100 |
| Gorenje | R 150 |
| Gorenje | TGU100N(UA) |
| Gorenje | TGU 150 N (UA) |
| Gorenje | 291550 |
| Gorenje | TGR100N |
| Gorenje | 291530 |
| Gorenje | -291540 |
| Gorenje | TGR120N/P/ |
| Gorenje | GBFU50N/P |
| Gorenje | SI150 |
| Gorenje | TG100N |
| Gorenje | TGR 120 N (UA) |
| Gorenje | TG100V |
| Gorenje | TGU100V |
| Gorenje | GBFU50/V9 |
| Gorenje | WS-U 100 V |
| Gorenje | TGB120/TEC |
| Gorenje | TGB200/TEC |
| Gorenje | EWH100/V9 |
| Gorenje | GBFU 50/V6 |
| Gorenje | TG100N/V6 |
| Gorenje | TG150NC6 |
| Gorenje | TGU100NC6 |
| Gorenje | TGU150NC6 |
| Gorenje | TGR100NC6 |
| Gorenje | TGR150N/V6 |
| Gorenje | DG50013TR |
| Gorenje | TRM5500 |
| Gorenje | TGR120V |
| Gorenje | GBF50V |
| Gorenje | BPI 50 |
| Gorenje | TG100NB6 |
| Gorenje | TG150NB6 |
| Gorenje | TGR100NB6 |
| Gorenje | TGR150NB6 |
| Gorenje | TGU100B6 |
| Gorenje | TGU150B6 |
| Gorenje | GBFU50B6 |
| Gorenje | OGB50SLSIMBV9 |
| Gorenje | OTG65SLIM |
| Gorenje | GBFU50SIMV9 |
| Gorenje | GBFU50SIM |
| Gorenje | GBF100T/V9 |
| Gorenje | GBFU50SIMB6 |
| Gorenje | TGR120SMT |
| Gorenje | TGR120SMTV9 |
| Gorenje | GBFU50SIMBC6 |
| Gorenje | TGR120SMTB6 |
| Gorenje | OVE 120 |
| Gorenje | OGB50SLIM3,5 |
| Gorenje | TGR200N/P/ |
| Gorenje | GRU150 |
| Gorenje | GBFU50-3/4C10 |
| Gorenje | GBFU 50 MT |
| Gorenje | TGR100NG |
| Gorenje | TG100NGC6 |
| Gorenje | TG150NGC6 |
| Gorenje | TGU100NGC6 |
| Gorenje | TGU200NGC6 |
| Gorenje | TG 101 |
| Gorenje | TG 151 |
| Gorenje | TGR120NG/P |
| Gorenje | TGR200NG/P |
| Gorenje | EWH100NGV9 |
| Gorenje | WS-U100NGV9 |
| Gorenje | TG100NGB6 |
| Gorenje | TG200NGB6 |
| Gorenje | TGR150NGB6 |
| Gorenje | OGBS50ORV9 |
| Gorenje | GB50OR |
| Gorenje | TGR100NGV9 |
| Gorenje | TGR150NGV9 |
| Gorenje | GBFU50SM |
| Gorenje | TG100NGV9 |
| Gorenje | TG150NGV9 |
| Gorenje | OGBS50SMV9 |
| Gorenje | TGR100NGU |
| Gorenje | OGB50ORC6 |
| Gorenje | TGU100NGB6 |
| Gorenje | TGU200NGB6 |
| Gorenje | GBH50 |
| Gorenje | TGRBH120 |
| Gorenje | TGRH120 |
| Gorenje | TGRBH100C6 |
| Gorenje | TGRH100C6 |
| Gorenje | EOM100PK |
| Gorenje | EOM150PK |
| Gorenje | EOM100PKT |
| Gorenje | EOM150PKT |
| Gorenje | EOMKU50SKSM |
| Gorenje | EOMKS50SHSM |
| Gorenje | V-100 |
| Gorenje | GRU150 |
| Gorenje | BW100H |
| Gorenje | TGR100NG/SE |
| Gorenje | TGR150NG/SE |
| Gorenje | BW120H-KSA |
| Gorenje | TGR120N |
| Gorenje | TG100N |
| Gorenje | TG 150 N |
| Gorenje | GBL50N |
| Gorenje | TGR 100 N (CZ) |
| Gorenje | TGR 150 N (CZ) |
| Gorenje | TG120N/CZ |
| Gorenje | GBF50N |
| Gorenje | CARAT OPAL 2000SLN 50L |
| Gorenje | OGBS50ORB6 |
| Gorenje | TGRH100V9 |
| Gorenje | GBH50V9 |
| Gorenje | GBF50B6 |
| Gorenje | GBFU50SM/SE |
| Gorenje | EOMK50SKSM |
| Gorenje | TG100NG |
| Gorenje | WHGBU50C6 |
| Gorenje | PRIME M 120 |
| Gorenje | WHGBFU50SM |
| Gorenje | PRIME 50 |
| Gorenje | GBU50V9 |
| Gorenje | TGU100 |
| Gorenje | TGU200N |
| Gorenje | HWS 50.6n |
| Gorenje | R120 |
| Gorenje | S120 |
| Gorenje | TGU 120 N (UA) |
| Gorenje | GBFU50N/UNI |
| Gorenje | TG100N |
| Gorenje | SI100T |
| Gorenje | 291535 |
| Gorenje | TGR100N/P |
| Gorenje | TGR 150 N (P) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Магнієвий сплав |
| Діаметр корпусу | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина корпусу | 300 мм |
| Тип комплектуючого | Анод |
| бренд | Gorenje |
- Ціна: 608 ₴

