


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фланець-колба для бойлера ARTI, Klima Hitze
Фланець виготовлений із чорного металу, пофарбований фарбою. Трубки під тени із нержавійки.
- Діаметр фланця 120 мм
- Внутрішній діаметр трубки для тена 14 мм
- Діаметр отворів для кріплення 8.5-12 мм (8 отворів)
- Місце під магнієвий анод М6
- Товщина стінки нержавіючої трубки 1 мм
- Довжина трубок для тена 412 мм (під термодатчик 287 мм)
- Товщина фланця 3 мм
За бажанням може комплектуватися тенами потужністю 800W, 900W, 1000W, 1200W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arti |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Фланець |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Діаметр фланця | 120 мм |
| Товщина фланця | 3 мм |
| Внутрішній діаметр трубки для тена | 14 мм |
| Діаметр отворів для кріплення | 8.5-12 мм |
| Місце під магнієвий анод | М6 |
| Товщина стінки нержавіючої трубки | 1 мм |
| Довжина трубок для тена | 412 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | ARTI |
- Ціна: 800 ₴

